صفحه اصلی

درباره ناریجه بدانیم

کترینگ و تشریفات ناریجه در سال 1394 ثبت و آغاز به کار نمود و  اکنون با چندین شعبه در سطح شهر و یک آشپزخانه مرکزی مجهز، آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

مفتخریم با شعار سلام به سلامتی و تهیه مواد اولیه از بهترین برند های شناخته شده و مورد تایید وزرات بهداشت با کیفیت بسیار بالا ، تامین طعم و مزه مطلوب و حفظ این مزایا در طول دوره موفق به کسب رضایتمندی بالای نود درصدی در شرکت های درجه اول تهران شده و همچنان با تلاشی مستمر و آموزش جهت بالا بردن سطح کیفی  و مهارتی پیشرو در صنعت تامین غذای سالم بوده ایم.

این مجموعه با مطالعه و پخت به روش کاملا ستنی سعی بر ارایه طعم اصیل غذای ایرانی را داشته و با تنوع بیش از 160 مدل غذای ایرانی فرنگی فست فود و سالادهای کاملا رژیمی  استقبال قابل توجهی از پرسنل محترم سازمان ها را داشته است.

درباره ناریجه

همچنین استفاده از ماشین های گرم کن دار و هات باکس و کول باکس و قراردادن گرم کن های امانی در سازمان ها و تحویل به موقع ، دقیق و کارشناسی شده غذا ، داشتن پنل انتخاب غذای پرسنل و کادری مجرب و اموزش دیده جهت سرو غذا در محل از دیگر مزیت های قابل ذکر این مجموعه میباشد.

ناریجه با تاسیس شعبات مختلف در مرکز و شمال شهر موفق به ارائه کیفیت حداکثری با کم کردن فاصله پخت تا سرو بوده است . مشتریان عزیزمان همواره در طول دوره همکاری
امکان بازدید بدون هماهنگی از آشپزخانه و انبارها و سردخانه و سیستم حسابداری جهت هرچه بیشتر شدن اعتماد و آسودگی خیال آنها ، در ساعت های فعال مجموعه با حضور کارشناسان کنترل کیفی و بهداشت فراهم میباشد.

همچنین جهت استعلام از ثبات کیفیت و سرویس دهی مطلوب مستنداتی از قراداد و رضایت نامه از شرکتهای طرف قراداد قبلی و فعلی موجود می باشد.

ناریجه با توجه به سابقه درخشان در زمینه تشریفات و برگزاری همایش و ایونت ها ، توانایی پشتیبانی کامل مراسم و مجالس را داشته و با توجه به نیاز مشتری پکیج های پیشنهادی متنوعی در اختیار عزیزان قرار میدهد.

مشتریان ناریجه

توانا
شرکت توسعه اندیشان اطلس
16
شرکت پست PDE
کارگزاری توانا
کارگزاری توانا و شعب
شرکت سرمایه گذاری صدور تامین
شرکت سرمایه گذاری صدر تامین
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش
شرکت حفاری کیش
علی بابا
شرکت سفرهای علی بابا
download
شرکت افرانت
سوپرپایپ
شرکت سوپرپایپ اینترنشنال
13
شرکت فولاد کـاوه جنوب
جانبو
شرکت فروشگاه های جانبو
شرکت فولاد سیرجان
شرکت جهان فولاد سیرجان
شرکت سرمایه گذاری ساتا
شرکت سرمایه گذاری ساتا
شرکت توسعه آهن و فولاد گهر
شرکت ذوب و اهن گــل گوهـر
سازمان اقتصادی کوثر
سازمان اقتصادی کوثر
فرابورس ایران
فرابورس ایران
کاریزما
سرمایه گذاری کاریزما
لوگو فرهنگی کشور سازمان میراث
سازمان میراث فرهنگی
صندوق نوآوری و شکوفایی
صندوق نواوری شکوفایی ریاست جمهوری
لوتوس
لوتوس پارسیان
سازمان بورس و اوراق بهادار
سازمان بورس اوراق بهادار
لوگو-بیمه-ملت
بیمه ملت ( کلیه شعب)
فتاپ
هلدینگ فناپ شعب پردیس و تهران