سرمایه های انسانی ناریجه

سرمایه های انسانی 

همکاران ناریجه سمت همکاران ناریجه سمت
احمد احمدی مدیر روابط عمومی علی حسینی مدیر داخلی
حمید رضایی مدیرعامل حسین احمدی امور مشتریان

فرصت های همکاری 

داستان ناریجه 

مجموعه رستوران و تهیه غذای ناریجه ـ زیر مجموعه هلدینگ تحلیل ـ در سال 1394 ثبت و آغاز به کار نمود و اکنون با چهار شعبه: رستوران میدان هفت تیر، کترینگ هفت تیر، کترینگ زعفرانیه و کترینگ ایرانشهر و نیز یک آشپزخانه مرکزی به مساحت 1500 مترمربع در تهران، ادامه فعالیت می‌دهد. این مجموعه از ابتدای فعالیت خود با حساسیت بسیار بر کیفیت محصولات و تامین بهترین مواد اولیه، نام خود را در ارایه کیفیت نزد مشتریان برجسته نموده است؛ نظرات ثبت شده مصرف‌کنندگان در فرآیندهای نظرسنجی و نظرسنجی‌های برخط در سایت‌های ارایه‌دهنده غذا (مانند اسنپ‌فود، چیلیوری و… و نیز صفحات رسمی ناریجه در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام) گواه بر این مدعاست . یکی از عوامل کلیدی موفقیت اتخاذ شده در ناریجه، حفظ طعم و مزه محصولات در گذر زمان است؛ به‌طوریکه تجربه مشتری از آن دستخوش تلاطم و تغییرات نامطلوب نگردد. این مهم با بهره‌برداری هوشمندانه از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و طراحی و پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید غذا به‌عنوان اقدامی کم‌نظیر در بین رقبا، دست‌یافتنی گردیده است. به‌گونه‌ای که کیفیت و طعم و مزه غذاهای ناریجه در همه شعب و همواره، ثابت و یکسان است، مگر آنکه بهبود و ارتقایی در آنها صورت پذیرد . ارایه کیفیت بسیار بالا در مواد اولیه، پخت و فرآوری، تامین طعم و مزه مطلوب، آرایش غذا، بسته‌بندی مناسب و بهداشتی و حفظ همه این مزایا در طول زمان، سرمایه ارزشمندی را شامل حدود 55000 کد اشتراک، ده‌ها سازمان و برندی خوش‌نام برای ناریجه به ارمغان آورده است.

ماموریت ناریجه 

چارچوب کار ما ماموریت ماست و از این دایره خارج نمی‌شویم

چشم انداز 

ما خود را در افق 1400 اولین انتخاب مردم با 400هزار مشتری وفادار می‌بینیم

استراتژی

ما از بین همه راه‌های موفقیت، به یک راهبرد پایبندیم و بر آن تمرکز کرده‌ایم

افزایش فروش از طریق افزایش مشتریان سازمانی و افزایش وفاداری مشتریان با اتکا بر توسعه زیرساخت‌ها، قابلیت‌های سازمانی و فعالیت‌های بازاریابی علمی و هدفمند در این دو حوزه

ارزش های بنیادین

همه از مدیران ارشد تا کارگران خود را به ارزش‌های سارمان مقید و دوری از آنها را زشت قلمداد می‌کنند

تعهدات ما 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مزیت های ناریجه 

 • تضمین مرغوبیت و تازگی مواد اولیه

 • تضمین حفظ کیفیت، طعم و مزه غذا در طول دوره قرارداد

 • تضمین کمیت توافق شده

 • تضمین بهداشت و سلامت در تهیه و بسته‌بندی

 • ارایه گواهی بهداشتی و تست سلامت پرسنل

 • حفظ ارتباط با مشتری و پایش مستمر رضایت مصرف کننده

 • انعطاف کامل در منو با استفاده از نرم افزار منوچین

  مسئولیت اجتماعی 

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  گالری و کاتالوگ

  ×

  ارتباط با ما در واتساپ

  × ارتباط در واتساپ